Çerkezköy Firma ve İş Rehberi

Firmanı Ekle İlan Ver , Firmanı Tanıt

Twitter'da Takip Et

Çerkezköy'de 3 mahalleye daha doğalgaz

Tekirdağ`da doğalgaz çalışmalarını sürdüren GAZDAŞ Trakya Bölgesi Doğal Gaz Dağıtım A.Ş., Çerkezköy`ün Gazi Mustafa Kemal Paşa, Bağlık ve Fatih mahallelerinde 3 bin konuta doğalgaz vermeye başladı.

GAZDAŞ Trakya Bölgesi Doğal Gaz Dağıtım A.Ş. Çerkezköy İşletme Müdürü Tanju Koçak, 11 Mart 2009 tarihi itibariyle Çerkezköy`ün Gazi Mustafa Kemal Paşa, Bağlık ve Fatih mahallelerine doğal gaz vermeye ve aynı zamanda abonelik başvurularını da kabul etmeye başladıklarını açıkladı.

Tanju Koçak, "25 Ocak 2006 tarihinde EPDK`dan alınan lisans gereği 2011 yılına kadar Çerkezköy, Kapaklı, Karaağaç, Kızılpınar, Veliköy ve Velimeşe`de imar alanı içinde yer alan tüm dağıtım şebekesine doğal gaz vereceğiz" dedi.
Koçak, 2006 yılından bu yana toplam 35.194 metre çelik hat ve 182.286 metre polietilen hat döşeyerek 27.000 daireyi doğal gaza kavuşturduklarını ifade etti ve 2014 yılına kadar doğal gaz satışını herhangi bir hizmet bedeli eklemeden sıfır karla gerçekleştireceklerini söyledi.

Doğal gaz kullanıcılarının, iç tesisat yapımı ile dönüşümlerini uygun standartlarda gerçekleştirilebilmesi için GAZDAŞ tarafından önerilen sertifikalı firmalara başvurmaları gerektiğini vurgulayan Koçak, sertifikalı firmalara
www.trakyagazdas.com adresinden ulaşılabileceğini belirtti. Koçak, güvenlik açısından, doğal gaz tesisatlarında dağıtım şirketinden habersiz tadilat yaptırılmaması ve havalandırma menfezlerinin kesinlikle kapatılmaması gerektiğine dikkat çekti.

Bir sorunla karşılaşıldığında Doğal Gaz Acil 187 numarasının aranarak gaz dağıtım şirketine bilgi verilmesi gerektiğini söyleyen Tanju Koçak, bu şekilde istenmeyen kazaların önlenebileceğini hatırlattı.

kaynak:www.kenthaber.com

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile